اجاره خودرو بی ام و 428 کروک

اجاره خودرو بی ام و 428 کروک

هزینه اجاره خودرو

اجاره خودرو بی ام و 428 کروک

اجاره خودرو روزانه :     1,800,000 تومان

اجاره خودرو ماهانه:     45,000,000 تومان

کیلومتر اضافه : 40000 تومان

مشحصات فنی 

ب‌ام‌و 428i گرن‌کوپه برخلاف نامش یک «کوپه» نیست. همچنین تعداد درهایش آن را یک «سدان» نیز نمی‌کند؛ در همین حال این خودروی پنج سرنشینه، یک هاچ‌بک هوشمندانه است. گرن‌کوپه ب‌ام‌و به تدریج یک حالت آشنا پیدا کرده است. برای پیشرانه این مدل می‌توان از یک موتور ۲ لیتری توربوی چهار سیلندر با قدرت ۲۴۰ اسب‌بخار و گشتاور ۳۴۵/۷ نیوتن‌متر و یا از موتور توربوی ۳ لیتری با شش سیلندر در یک ردیف با قدرت ۳۰۰ اسب‌بخار و گشتاور ۴۰۶/۷ نیوتن‌متر استفاده کرد. در هر حال، انتقال قدرت 428i با یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک ZF انجام می‌شود.

دیفرانسیل چهار چرخ محرک یک آپشن ۲ هزار دلاری است و در همین حال، در هر سطح قیمتی از گرن‌کوپه نمی‌توان از گیربکس دستی استفاده کرد. شروع قیمت 428i از ۴۱۲۵۰ دلار و همین‌طور قیمت 435i از ۴۶۷۵۰ دلار است. در نتیجه، با خرید این مدل‌ها می‌توان ۳۰۰ دلار نسبت به همتایان کوپه سری 4 آن‌ها صرفه‌جویی کرد.

آمار تست عملکرد 428i GC مشابه مدل کوپه آن است. با رفتاری یکسان در سیستم گیربکس و استفاده از همان تایرهای ۱۸ اینچی بریجستون پوتنزا S001 ران-فلت سامر، گرن کوپه مسافت یک‌چهارم مایل را در ۱۴/۲ ثانیه با سرعت نهایی ۱۵۷/۱۷ کیلومتر بر ساعت می‌پیماید؛ یعنی تنها یک‌دهم ثانیه و ۱/۶ کیلومتر برساعت عقب‌تر از مدل کوپه. در همین حال، فاصله توقف ۴۹/۳۸ متری از سرعت ۱۱۲/۶۵ کیلومتر به اندازه ۶۱ سانتی‌متر از عملکرد کوپه بهتر است. البته در تست لغزش در پیچ، 428i گرن کوپه همان نیروی چسبندگی 0.89g را از خود نشان داده است.

منبع : وب سایت پدال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.